Slevy a zajímavosti

Novinky

 

Tahle sleva vás přiměje cestovat - v našich original stores na Arkádách, Andělu, Chodově a Floře vám nabízíme slevu 20 procent na všechny kufry, a to i na zlevněné modely. Sleva platí od 14. 10. až do konce října 2020 a nelze ji využít v outletu a na zpětně provedené nákupy. Těšíme se na vaši návštěvu a vy se těšte na své další cesty! ...

Občas za byznysem přece jen musíte, i když karanténa nastolila home office ve větší míře, než bylo obvyklé. Abyste vypadali, že máte práci pořád pod kontrolou a pracovní život nezanedbáváte, chce to stylové byznys kousky. Proto až do 30. září máme pro tyto případy slevu 30 % na pracovní batohy a tašky.

Chce to změnu! Neschovávejte doma svůj starý kufr jen kvůli tomu, že vás nečeká klasická čtrnáctidenní dovolená u moře. I víkendy na Moravě, u příbuzných, v rodinném hotelu v Beskydech nebo prodloužený víkend v Berlíně si zaslouží nové, lepší zavazadlo. A navíc levnější!

Ve všech našich obchodech jsme spustili velké akční dny - sleva 15 procent platí na vše (kromě již zlevněného zboží) od Samsonite, Lipault či American Tourister.

Když se spojí značky Diesel a Samsonite, vzniknou zavazadla s poutavým designem.

Speciálně na kolekci Cadell jsme pro vás připravili fantastickou slevu 50 procent. V nabídce máme tři velikosti a dvě barvy.